TORUS APEX

Antalya/ Alanya/ Tepe Bektaş mevkiinde yeni bir villa projesi hayat buluyor ve düşlediğiniz her detay bu projede gerçeğe dönüşüyor.


2.480 m² arazi üzerine inşa edilecek olan proje, yaklaşık 5.115 m² büyüklüğünde inşaat alanına sahip. Her metrekarede konforu ve rahatlığı hissedebileceğiniz,çam ormanları ile çevrili doğayla iç içe, ön görünümü kapanmayacak panoramik Alanya ve deniz manzarasına sahip bu proje, 6 Adet tripleks villa, 305 m² – 8+1, ebeveyn banyolu 4 yatak odası, modern şömineli Salon + Amerikan Mutfak, sinema odası, fitness odası, sauna, depo ve teknik oda olarak inşa edilmektedir.

Kullanılabilir alanı 216 m² ile 292 m² arasında değişen villaya ait bahçelerde, keyifli ve huzurlu bir gün geçirip dinlenecek, sakinleşmenin tadına varacaksınız.

TORUS Yapı kalitesiyle inşa edilen villalarda akıllı ev sistemi ile tüm odalarda yerden ısıtma sistemi mevcut olup sitemizin dairelerinde Jeneratör, su deposu ve yıldırım düşmesine engel olacak paratonerler de bulunmaktadır.

Prestijli ve konforlu bir yaşam sunan projenin %100’ünde kesintisiz Alanya şehir merkezi, kale ve deniz manzarası mevcut olup her villanın kendine ait açık infinity havuzu ve 2 araçlık kapalı otoparkı da bulunmaktadır.

Zamanın ötesinde şık ve ayrıcalıklı bir yaşam alanı vadeden bu projede siz de yerinizi alın.

Konforlu bir yaşam, güvenli gelecek ve kazançlı yatırım. Hepsi ve daha fazlası TORUS APEX Alanya Tepe Bektaş mevkiinde sizleri bekliyor.